film iconEn iyi film tercihlerinde artık bir çok kişi bilindik filmleri önermekte ve bu yüzden güzel filmlere gölge düşmektedir.
Hangi filmi izlemeliyim? Film önerir misiniz? gibi sorularda anında verilen Tetikçi, Hızlı ve Öfkeli, The Godfather vb. cevaplardan sıkılmış bulunuyoruz.:)

İşte karşınızda bilmediğiniz ve izlerken sıkılmayacağınız birkaç film.5) In Time - (Zamana Karşı)


Zamana Karşı
Yönetmenliğini Andrew Niccol'ün yaptığı 2011 yapımı filmdir. Başrollerini Justin Timberlake ve Amanda Seyfried 'in paylaştığı film aksiyon ve gerilim kategorisinde yer alıyor.
Belli bir yaştan sonra fiziksel olarak yaşlanılmadığı, sadece zamanla yaşlanılabildiği bir dünyayı anlatmaktadır. Paranın hiç önemi olmayan bu hayatta her şey kollarında bulunan ve hayatta, kaldıkları süreleri gösteren saatlerdir. İzlemeye başladığınızda oldukça heyecan ve merak uyandıracağına emin olabilirsiniz.

4) Suicide Squad - (Gerçek Kötüler)


Gerçek Kötüler
Başrollerini kötü süper kahramanların paylaştığı Amerikan filmidir. DC'nin geliştirdiği 3. film ve en iyisi diyebiliriz. Özellikle Harley Quinn'in (Margot Robbie) konuşulduğu film çok eleştiri almasına rağmen oldukça ilgi görmüş ve beğeni almıştır.
Filmde kötü adamlar, hapishane gibi yerlerden toplanıp bir araya getirilerek oluşturulduğu grupla gizemli bir örgütü yenme görevindelerdir. Fakat yendiklerinde neler olacaktı?
3) Ghajini
Ghajini Film Posteri
25 Aralık 2008 Yılında gösterime giren Bollywood filmidir. Güzel bir aşkı anlatan film ismini film içerisindeki mafyadan almaktadır Ghajini. Sanjay ve Kalpana işleri yüzünden birbirlerinden uzakta yaşamaktadırlar Ghajini Kalpana'nın başına musallat oluyor. Sanjay da geçirdiği bi kazadan dolayı ikidebir hafıza kaybı yaşıyor fakat Sanjay'ın harekete geçtiğini duyan Ghajini'nin işi çok zor.

2) 3 Idiots - (3 Aptal)

3 Aptal
2009 yılı Bollywood filmidir.
3 Arkadaşın birlikte Hindistan'ın en iyi üniversitesine gittiklerinde tanıştıklarını ve beraber yaptıklarını anlatan filmde konu Amir Khan üzerinden dönmektedir. Çocuğun üstün zekası sayesinde yaptıkları ve üniversitedeki eğitimi eleştirmesiyle birlikte gelişen olayları anlatmaktadır. Filmin süresi yaklaşık 3 saattir. Bu süreye bakarak ön yargılı olmamanızı tavsiye ederim ki izlerken filmin akıcılığıyla beraber zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

1) Who Am I - (Ben Kimim)


Ben Kimim
Harika bir bilgisayar korsanı filmidir. Oyun içinde oyun olan bu filmde kendi çapında bilgisayar korsanlığı yapan bir çocuğun başından geçen olaylar anlatılmaktadır. İlk başta ufak olaylarla başlayan bu korsanlar bir grup kurarak büyük düzeyde şirketlerin şifrelerini kırmaktadır. Gerçek olaylardan da esinlenerek yapılmış bu film kafaları oldukça karıştırıyor ve izleyenleri müthiş bir son bekliyor.

Daha yeni Daha eski