Dolarİnternetten para kazanmak aslında her yerde anlatıldığı kadar basit değil. Bir işletme açtığınızda para kazanmak için gösterdiğiniz özeni, çabayı, evde oturduğunuz yerden para kazanmak içinde göstermelisiniz. İnternetten para kazanma işine veya hayaline verdiğim listeden kendinize uygun olanları seçip başlayabilirsiniz. Unutmayın bu iş sabır, özen ve biraz da şans işidir.
Evde oturduğunuz yerden para kazanmak için en etkili yöntemler:

4) Online oyun oynayın

WarOnline oyun dediysek gidip Facebook'ta okey, tavla, batak gibi oyunlar oynamayın. Bundan 7-8 yıl öncesine kadar gereğinden fazla popüler olan Knight Online, Metin2, Silkroad gibi oyunlardan para kazanmak hala mümkün. Fakat bu işte şans faktörüne fazlasıyla ihtiyacınız var.


3) Sosyal medyalarda sayfalar açın

Social MediaSosyal medyalarda bir çok insana hitap edecek sayfalar oluşturmak, para kazanmak için güzel bir başlangıç noktasıdır. Oluşturduğunuz sayfaya veya sayfalara ilgi çekici içerikler ekleyerek kitlenizi genişletin ve reklam teklifleri almaya başlayın.


2) Youtube kanalı açın

Youtube flat designDünyada bir çok gereksiz insanın bile aptal taklidi yaparak Youtube'tan tonla para kazandığını düşünürsek bu iş pekte zor değil gibi duruyor. Kendinize ait bir konu bulun, kanalınızı açın, sürekli olarak videolar yükleyin, takipçilerinizi arttırın ve Google reklamlarını kullanmaya başlayarak para kazanın.

1) Blog yazmaya başlayın

Blog WriteKendinize konu veya konular belirleyin ve buna ait bir blog açın. Blog açmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Örneğin Blogger, Wordpress, Tumblr gibi sitelerden kendinize blog oluşturup yazmaya başlayabilirsiniz. Belirli bir kitleye sahip olduktan sonra alacağınız reklamlarla para kazanabilir hatta zengin olabilirsiniz.

Bu seçenekler size göre değilse, malesef internetten para kazanma işi de size göre değil.
Daha yeni Daha eski