CsGo
CS:GO'daki eşyayı kolay yoldan ve kârlı bir şekilde nasıl mı canlı paraya çeviririz ?

İşte bu işi en kısa yoldan ve kârlı bir şekilde nasıl yapacağımızı bu yazıda anlatacağım umarım yardımcı olabilirim.


Öncelikle 100 Türk Lirasına satın aldığımız bir eşyayı 100 TL den satmayı hayal etmeyiniz çünkü steamde bir eşyayı satarken Sattığınız Fiyat üzerinden %17 kendilerine komisyon alıyorlar yani steamde aldığınız bir ürünü steamde al sat yaparak asla kâr edemezsiniz ve steam cüzdandaki parayı da nakite dönüştürmek mümkün değildir.AK-47
 Bu AK-47'yi steamden alış fiyatımız 50 TL.

Bu silahımızı satıp nakit paraya dönüştürmemiz gerekiyor ve bu konuda bilgimiz yok o zaman yapacağımız 2 şey var birincisi zor olanı kendi çevrenizden bu itemi almak isteyen birisine 5-10 TL indirim yaparak satabilirsiniz diğer yol ise daha kolay ve yaklaşık +1000 aktif satıcı on binlerce alıcının olduğu bir site olan Bynogame CS GO item satış özelliğini kullanarak hızlı kolay ve güvenli bir şekilde satıp kolayca banka hesabımıza veya diğer para çekme yollarıyla paramızı çekebiliyoruz.


Sizlere detaylı ve resimli olarak Bynogamede  item satış yapma yollarını anlatacağım.


bynogame itemleri

Bynogame sitesine giriş yaptığımızda Kırmızı kutu içine aldığım yere tıkladığımızda bu sayfa açılacaktır. Daha sonra mavi kutu içine aldığım 3 seçenekten herhangi birine tıklıyoruz ve aşağıdaki sayfa açılıyor...

bynogame satis

Eğer item satışımız çok acil ise 5 dk bile beklemeden Bize Sat diyerek itemi anında satıp örneğin 100 TL'lik bir itemi 70 TL'den satıp paramızı banka hesabımıza çekebiliyoruz.

Eğer item değilde steam paranız var ise oyun içerisinden Anahtar alıp %80 fiyatından satış yapabilirsiniz bu durumda 100 TL den 80 TL kazanmış oluyoruz.

Diğer Seçenek ise en yaygın olarak kullanılan ByRobot'a Emanettir. Bu Yolda iteminizi oyunun robotlarına emanet ederek site üzerinde satış vitrinine ekleniyor burada piyasayı takip ederek ve iteminizin float değerlerine göre bir fiyat belirleriz ve satışa koyarız itemimiz satıldığında para bynogame hesabımıza düşer eğer item satılmadıysa her an itemi satışını iptal edip geri envanterimize alabiliyoruz. Yalnız Byrobota emanet etme işlemlerinizde canlı destek tarafından size kod veriliyor gelen takas teklifinde o kodun olduğuna emin olmadan kabul etmeyiniz.
Daha yeni Daha eski