rainmeter ekleme
Sıradan masaüstlerinden sıkılanlar için geliştirilmiş harika bir program. Sadece 3 dakikanızı ayırarak masaüstünüze ses ritmi ekleyebilirsiniz. Üstelik bu sadece düz çizgilerden oluşmuyor, yuvarlak biçimleri, farklı tasarımlarıyla masaüstünüz hareketleniyor.

Dilerseniz kendi hayal gücünüzü kullanıp birazda internetten yardım alarak siz bile kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz.


Peki hazır ritimleri nasıl ekleriz? Bunları nerden bulabilirim? Sizler için hazır 2 adet ritim upload ettik . O zaman bunların kurulumuna geçelim.

Öncelikle Google'a Rainmeter yazarak orjinal sayfasından son sürümünü yüklüyoruz.

ses ritimleriRainmeter kurulumunu, hızlıca ileri diyerek yapalım ve kurulduktan sonra aşağıda sizin için upload ettiğimiz rar dosyayını indirelim. Bu indirdiğimiz dosyalar 2 farklı ritim çeşidi. Bunları         masaüstüne alıp tek tek kuralım. visbubble yükleme
monstercat install

Arkadaşlar kurma işlemi detaylı değil Yükle diyerek ilerleyin otomatik kuruluyor.

Daha sonra önceden kurduğumuz Rainmeter'ı bilgisayarımızın sağ alt kısmından açıyoruz.
Karşımıza gelen pencerede yapacağımız 2 hamle kaldı. Yükle ve Kaldır .

ses ritim programı1-) Kırmızı 1 numara Ses Ritimlerinden düz bar'ımızı temsil eder . Eğer bunu kullanmak istiyorsanız visualizer.ini ye tıklayarak sağ üstte Yükle diyebilirsiniz, istersenizde kaldır diyerek kaldırabilirsiniz. 

2-) Kırmızı 2 numara Ses Ritimlerinden dairesel bar'ımızı temsil eder. Dairesel barda gördüğünüz üzere 5 çeşit tasarım vardır istediğinize tıklayarak Yükle - Kaldır yapabilirsiniz. 

3-) Kırmızı 3 numara Seçim yaptığınız barların sürüklenebilme vs. özelliklerini ayarlar.

RİTİM TASARIM DOSYALARI = Biradam İndir
Daha yeni Daha eski