lol tft mobilLeague Of Legends 2020 yılında yeni oyunlar çıkartacağını duyurdu. 2009 yılından bu yana hiç gündemden düşmeyen League Of Legends, hile ve pay to win olmadığı için oldukça tercih edilmektedir. Yeniliğe açık olan tasarımcılar yeni karakterler çıkartmanın yanı sıra sürekli yeni modlar da geliştirmektedirler. Urf vb gibi oyunların oldukça oynandığını söyleyebiliriz. 2019 yılının yaz mevsiminde satranç tahtası üzerine oyuncuları yerleştirerek savaşmayı gerçekleştiren TeamFight Tactics ismiyle öne sürülen oyun yüksek miktarda ilgi gördü. Yoğun talep üzerine League Of Legends ve TFT'yi mobile uyarlamayı planlayan Riot Games takipçilerini sevindirdi. Son zamanlarda merak edilen TFT ne zaman çıkacak? ve Mobil Lol ne zaman çıkacak? gibi sorular gündeme gelirken bekleyen oyuncuları da oldukça heyecanlandırdı. Yapımcılar LOL mobil ve TFT mobil oyunlarının yanında bir kaç farklı tür yapım da geleceğini duyurdu. Çıkan haberlere göre ilk oyunun 2020'nin mart ayında, diğer oyunlarında ileri ki aylarda çıkması bekleniyor. PlayStore'da ön kayıtları başlayan TeamFight Tactics yakın zamanda bekleyenleri ile buluşacaktır.
Son zamanlara damgasını vuran Riot Games'in geliştirdiği henüz mobilde çıkmayan, sadece bilgisayar için betası çıkarılan yeni Riot Games oyunu Legends Of Runeterra büyük bir ilgiyle oynanmaya başlandı. Henüz İngilizcesi yayınlanan LoR oldukça karmaşık gibi görünse de Türkçesi geldiğinde sevilerek oynanacağını düşünüyoruz.

Oyunda kart desteniz oluyor ve başta size rastgele kartlar veriliyor. Size gelen kartlarla düzgün, mantıklı ve uyumlu kombinasyonları yapmanız durumunda rakibinizi alt edebiliyorsunuz.
   

Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski