Her futbolseverin bildiği, ucuz wonderkid ararken zaman zaman saç baş yolduran, zaman zaman şampiyonluk sevinçleri yaşatan FM20'de en temel amaçlarımızdan biri takımımızın maddi durumunu daha iyi seviyeye çıkarmaktır. Bunun da en basit yöntemi altyapınızdaki bir oyuncuyu değerlendirip ya da başka bir takımdan daha keşfedilmemiş oyuncuları değerinin altında alıp, parlatıp satmaktır. Gelin bu yazımızda takımımıza 10 - 15M€'lara takımımıza bilinmeyen wonderkidleri dolduralım.

1- Thiago Almada (OOS) - 18
İlk ismimiz Thiago, Arjantinli bir süperstar. Sene başında büyük takımların kıskacına girmiş olan Thiagoyu değerinde, cezbedici bir teklifle takımımıza rahatlıkla katabiliyoruz. Genç Maestro takımına bir senede alışıyor ve sonrasında sazı eline almaya başlıyor...


2- Nikola Krstovic (SNT) - 19 
Sırada gol makinesi Nikola Krstovic var. Sırp yıldız ülkesinde duyulmaya yeni yeni başlıyor bu sebeple rakipleriniz çok kolay olacak. Fiyatı da oldukça makul olan Nikola'nın bir iki sene içinde oldukça değerleneceği aşikâr.


3- Christoph Baumgartner (OOS) - 19
Üçüncü yıldızımız yavaş yavaş kendini gösteren, ilerde adından sıkça bahsettirecek Avusturalyalı Christoph. Christoph şuan Hamburg takımında OOS mevkisinde boy göstermekte. Takımınza koyup hemen ilk 11e yerleştirebileceğiniz kalibrede bir oyuncu.

4- Lincoln (SNT) - 18
Bir gol makinemiz de Lincoln. Bu futbolcunun takımınza bonservis bedeli, listedeki diğer oyunculara nazaran biraz daha fazla olacaktır. Flamengo takımında santrafor olarak görev yapan Lincoln gittiği takımda golleriyle ön plana çıkacak. Verdiğiniz bonservisi hak ettiğini göreceksiniz...

5- Lucas Barros (Sol Bek) - 19
Genç Roberto Carlos karşımızda. Tek sorunu çok fazla maç tecrübesi olmaması. Ama bu sorunu çözeceğinizden eminim. Hücumcu bir bek olan Lucas'ı kadronuza katmak için acele etmenizi öneririm. 2022 yılında mutlaka 1 2 kulüp kapınızı çalacaktır.

6- Lucas Necul ( OOS SAĞ) - 19
Arjantin'de küçük bir kulüpte boy gösteren Lucas'ı herkes biliyor. Potansiyeli belli, forma şansı verirseniz yüzünüzü kara çıkarmayacağından eminim. 19 yaşındaki Lucas'ı bu değerde bulabilmek oldukça garip, kaçırmayın derim...

7- Pedro Pelâgio (DOS) - 19
Listedeki en ilginç futbolculardan biri olabilir Pedro. Bu yaşında, bu değerde, böyle iyi bir profil bulmak oldukça zor. Üstelik maaşı da yok denilebilecek kadar az. Bu çocuğun alışma süreci gibi dertleri yok, Direkt yeşil sahada boy göstermek istiyor...

8- Marcelo Weigandt (SĞB) - 19
Arjantin'in köklü klüplerinden Boca Juniors'un kapısını çalacağız bu sefer. Çalışkan bek durmak bilmeden takımının zaferi için ter dökecek. Ederinde bir teklif ile Marcelo'yu rahatlıkla kadromuza katabiliyoruz. Yaklaşık 2 sezon sonra Avrupa devleri kapınızı çalacaktır.

9- Luis Henrique (OOS SAĞ) - 17
Profili sizi yanıltmasın, Luis 17 yaşında olmasına rağmen oldukça iyi bir performans sergiliyor. Fiyatının da oldukça ucuz olduğunu düşünürsek, maddi durumu kısıtlı olan kulüplerimiz için ilaç gibi gelecektir. Biraz sabır ve ilgi ile Luis'i parlatabilir misiniz ?

10- Yukinari Sugawara (SĞB) - 19
AZ Alkmaar takımında boy gösteren Japon sağ bek oldukça gelişime açık bir grafik çiziyor. Profili sizi yanıltmamalı, tam bir takım oyuncusu olan Yukinari de size 2 3 sene sonra iyi bir para kazandırabilecek bir futbolcu.


Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski