Metin2 bosslar nerede çıkar bilmeyen arkadaşlar için bu makalemizi sizinle paylaşıyoruz. Haritaların farklı farklı yerlerinde belirli saat aralıklarıyla çıkan patronlar, kesildiği zaman oldukça değerli eşyalar ve sandıklar atmaktadır. Tabii onlarda seviyelerine göre değişmektedir. Seviyenizden oldukça düşük bir boss kesmek sizi tatmin etmeyecektir. Aşağı tarafa maddeler halinde Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Ork Reisi, Çöl Kaplumbağası, Sarı Kaplan Hayaleti, Güçlü Buz Cadısı ve General'in nerede çıktığını göstereceğim.

1) Alev Kral Nerede Çıkar?
alev kral yerleri
Alev Kral eski adıyla Doyum Paper şimdi ise DoyumHwan diye geçiyor, bu haritada çıkmaktadır. Haritanın ışınlayıcı bölümünde belirmektedir. Bunun yanı sıra bazı belirli yerlerde de çıkabilir. Siyah daire üzerinde ilerlerseniz bulabilirsiniz.

metin2 doyumpaper

2) Dokuz Kuyruk Nerede Çıkar?
dokuz kuyruk sohan dağı
Dokuz Kuyruk kar haritası olarak bildiğimiz Sohan Dağında çıkmaktadır. Sizi sürekli sektirmesinden dolayı kesimi baya zordur. İçerisinden Dokuz Kuyruk Sandığı düşer. Işınlayıcı yakınlarında görünür. 
sohan dağı

3) Ork Reisi Nerede Çıkar?
ork reisi nerde çıkar
Ork Reisi görevini yapmak isteyen arkadaşlar Seungryong Vadisinde Ork Reisi bulabilirler. Kesimi kolay olduğu için çok fazla rastlanmaz bu bossa. Fakat saat başı takip ederek sizde denk gelebilirsiniz. Haritanın ortasında bulunan üçgen çizgileri takip ederek Ork Reisine ulaşabilirsiniz.
seungryong vadisi haritası

4) Çöl Kaplumbağası Nerede Çıkar?
Dev çöl kaplumbağası
Çöl Kaplumbağası'da aynı Dokuz Kuyruk gibi sizi oldukça sektirir. Ekstra özelliği bu canavardan kaçamazsınız. Yavaş hareket eder uzaklaşırsınız, fakat aniden içinize ışınlanarak oldukça ciddi hasar verir. Kesimi zordur. İçerisinden Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı düşmektedir. Bu yaratığı haritada işaretlemedim çünkü tam çölün ortasındaki yuvarlakta çıkmaktadır. Işınlayıcı yakınlarında belirir. Ama ışınlanma özelliği olduğu için çoğu zaman o dairenin içinden çıkıp farklı farklı yerlere gidebilir. Bunu sadece arayarak bulabilirsiniz.
metin2 yongbi çölü

5) Sarı Kaplan Hayaleti Nerede Çıkar?
sarı kaplan hayaleti nerde çıkar
Sarı Kaplan Hayaleti Seungryong Vadisinin ortasından girdiğiniz Hwang Tapınağında bulunur. Bu boss haritanın ortasında aşağıya doğru giden yolda belirir. Şeytan Kulesine ışınlanarak kolayca erişebilirsiniz.
şeytan kulesi haritası

6)Güçlü Buz Cadısı Nerede Çıkar?
güçlü buz cadısı
Güçlü buz cadısı nerede ve ne kadar sürede çıkar oldukça duyduğumuz sorulardan bir kaçı. Bu yaratık Sürgün Mağarası 1. kat sonunda belirir. Saatleri serverlardan serverlara değişkenlik gösterir. Genelde 1 saat aralığında çıkması gereken bu yaratık bazen 3 bazen de 6 saat ara ile beliriyor. Yanında Buz Golemleri bulunuyor. İçinden değerli eşyalar düşmektedir.
sürgün 1. kat

7) General Nerede Çıkar?
general nerde çıkar
Metin2 General adlı boss Sürgün Mağarası 2. katta 4 farklı yerde çıkmaktadır. İçerisinden Kıvrık Anahtar düşmektedir. Bu anahtar Mavi Ejderha Odasını Açmaktadır. Haritada gösterdiğim bayrak renkleri 1. 2. ve 3. generali temsil etmektedir. Yeşil nokta Sürgün 2. kat girişidir. Beyaz noktada 4. General diye bilinen Komutan çıkmaktadır. General ile aynı vasfa sahiptir. Onun azıcık ilerisinde mavi küçük nokta Mavi Ejderhanın Odasıdır. 3 Adet Kıvrık Anahtar ile bu odaya giriş yapabilirsiniz. Kesimi oldukça zordur.
sürgün 2. kat


Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski