Metin2 oyununun ilk zamanlarında olmayan bu harita yeni geldiğinde haritaların kısayol tuşu (m) ile açılmamaktadır. Oyuncular haritada ilerlerken zorlandığı için oldukça arattıkları bu yolu nasıl bulabiliriz? Metin2'de sürgün mağarası 1. kat ve 2. kat haritası nerede? Sürgün mağarası bossları, general yerleri ve sura iskeletlerinin olduğu bu paylaşımımızda aşağıda fotoğraflarını paylaşacağımız haritalara bakarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bu haritalarda Setaou Avcısı, Setaou Savaşçısı, Setaou Mistik, Yeraltı Buz Golemi, Yeraltı Buz Böceği, Yeraltı Katil Buz Balinası, Yeraltı Buz Adamı, Yeraltı Büyülü Buz, Yeraltı Yetisi, Yeraltı Buz Aslanı ve en sonundada Güçlü Buz Cadısı bulunmaktadır. Çok fazla merak edilen Güçlü Buz Cadısı sürgün mağarası 1. katın sonunda çıkmaktadır. Kaç saatte bir çıkar? Ne kadar sürede çıkar? Bunların tam bir cevabı olmamakla birlikte her pvp serverde farklıdır. Fakat ortalama 1 saat süreyle çıkmaktadır.
Peki sura iskeleti görevlerini nasıl yapıcaz? Sura iskeletleri nerede diyorsanız aşağıdaki fotoğrafımızdan bunun cevabına ulaşabilirsiniz.

sürgün mağarası 1. kat

Sürgün mağarası 2. kat haritasında general yerleri farklı farklı bölgelerdedir. Pvp serverlarda genelde her bayrağın kendi Generali olur. Aslında güçlü olan kazanabilir ama oyuncular arasında böyle bir kalıplaşmış anlaşma var diyebiliriz. 3 Ayrı general yerinin ardından Mavi Ejderha odasına çıkan yolda da Komutan bulunmaktadır. Bunu da 4. General olarak sayabiliriz.
Mavi Ejderha Odasına 3 adet Kıvrık Anahtar ile girebilirsiniz. Bu Kıvrıkları General adlı boss'u keserek elde edebilirsiniz. 3 Adet Kıvrık topladıktan sonra Sürgün Mağarası 2. Kat sonuna giderek Mavi Ejderha Odasına giriş yapabilirsiniz. Mavi Ejderha Odasının yerini haritada sol üstte görebilirsiniz. Haritanın en sonudur.

sürgün 2. kat harita


Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski