valorant yeni ajan
Riot Games'in geliştirdiği, son günlerin en popüler oyunlarından olan taktiksel nişancılık oyunu Valorant güncellemelere doymuyor. 11 Ajanı olan oyuna yeni yama ile yeni bir karakter ekleniyor. (Killjoy) Teknoloji uzmanı bu ajan Brimstone'a laf atarak sahalara iniyor. 
Ajandan çok yeni harita bekleyen oyun severler bir süre daha beklemek zorunda kalacak gibi görünüyor. Son büyük güncellemesinde yeni haritası Ascent ve yeni ajanı Reyna'yı tanıtan Riot Games bu yamada sadece ajan getirmeyi tercih ediyor. 4 adet haritaya sahip olan Valorant oldukça tutulan bir oyun olmasına rağmen bu kadar az harita tercihi ile eleştirilere yol açıyor.

Yeni Ajan KillJoy Yetenekleri

killjoy bombot

Alarm Botu:
Bu yetenek menzili içerisine giren rakiplerin üzerlerine koşar. (Aynı Raze'in bombası gibi) Yakaladığı rakiplerin üzerine patlar ve hasar verir. Hasar vermekle kalmayıp rakipleri savunmasız bırakarak tüm kaynaklardan 2 kat daha fazla hasar almalarını sağlar.

valorant killjoy yetenek

Taret:
Riot Games ilham kaynağı olarak kendi oyunlarını mı kullanıyor bilemiyoruz. Fakat bu yetenek bize Heimerdinger'i hatırlatıyor.

KillJoy bu yeteneğini istediği yere kurarak gelen rakiplere saldırmasını sağlıyor. Tareti, saldırmasını istediği tarafa doğru yerleştiriyor. 180 derecelik bir açı etrafındaki rakiplere saldırıyor.

killjoy bomba

Nanosürü:
Özellikle spike üzerine atılan bu yetenek yerde gizlice saklanır. Siz istediğinizde aktif edebilirsiniz ve alan içerisindeki rakiplere oldukça fazla hasar verirsiniz.

valorant killjoy bilgisayar

Tecrit:
Oyuncuların deyimi ile ulti yeteneği. Menzili oldukça geniş olan bu yeteneği yerleştirdiğinde kurulması için biraz zaman geçmesi gerekiyor. O sırada rakip yeteneğini imha edebilir. Tabii ki sende boş durmayacaksın. Tecrit yeteneği aktif hale geldikten sonra geniş menzili içerisindeki tüm rakipler 8 saniye boyunca silahsız ve çok yavaş bir hale gelir. Bundan sonrası çocuk oyuncağı karşılarına geç ve rakibi alt et.

Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski