metin2 kolye

 Metin2 de kolyeye hangi efsunlar gelir
, hangi kolyeyi tercih etmeliyiz? Bu soruların cevabı için makalemizi okumaya devam edin. Metin2 de kolye efsunlarını merak eden arkadaşlar için en doğru ve faydalı bilgiler aşağıdadır. Bildiğiniz üzere oyunda birden çok fazla kolye bulunmaktadır. Bunların bazısı çeviklik, bazısı güç ve bazıları hp gibi efsunlar vermektedir. Peki biz kolyeye hangi efsunu getirmeliyiz? 

Öncelikle kalıplaşmış iç itemler vardır. Mesela Bakır Kolye. Sürgün mağarasına kasılmaya giderken Bakır Kolye takmanız yaratıklardan aldığınız hasarı düşürecektir. Çünkü Bakır Kolyenin Şimşeğe Dayanıklılık özelliği vardır. Mesela Sura karakterler için zeka çok önemlidir bu yüzden İnci Kolye tercih edilebilir. Aynı şekilde savaşçılar içinde güç çok önemlidir. Onlar ise Beyaz Altın Kolye tercih edebilir. Fakat bu kolyelerin verdiği özellikler az olduğu için Cennetin Gözü Kolye kullanmanız daha mantıklıdır. Cennetin Gözü Kolye delici vuruş şansı vermektedir.

metin2 kolye

Cennetin Gözü Kolyeye Hangi Efsunlar Gelir?

Kılıç Savunması

Bıçak Savunması

Çiftel Savunması

Yelpaze Savunması

Çan Savunması

Oka Karşı Dayanıklılık

Max HP

Max SP

Sersemletme Şansı

HP Üretimi

SP Üretimi

Kritik Vuruş Şansı

Delici Vuruş Şansı (Cennet Kolyeye Gelmemektedir.)

Yang Bonus

Xp Bonus

Sp Absorbe


Tüm kolyelere gelen efsunlar yukarıdakilerdir. Bunların dışında başka bir efsun gelmemektedir. Sizlerde istediğiniz efsunları seçerek 5-5 itemlerinizi dizebilirsiniz.


Yorum Yap

Sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha yeni Daha eski